Vrijwilliger, Trainer of Afgevaardigde bij Leeuw Brucom

Wij willen als club altijd kwalitatieve trainingen en begeleiding aanbieden. Wij hebben nog wat vacatures om jeugdtrainer te worden voor dit seizoen. Voel jij je geroepen om kinderen te begeleiden? Om je passie en kennis door te geven? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Neem zeker contact op met ons via het mail adres dat je kan zien in de afbeelding. Wie weet maak jij binnenkort onderdeel uit van onze familiale maar ambitievolle club.

Zonder vrijwilligers geen verenigingsleven wordt wel eens gezegd, en dat geldt natuurlijk ook voor onze vereniging. Een club met meer dan 300 leden leiden vraagt de dag van vandaag heel wat inspanning.
Daarom zijn ook wij altijd opzoek naar gemotiveerde medewerkers die zich in meer of mindere mate kunnen en willen inzetten voor onze club. Een paar dagen per jaar tot een paar uur per week in een aangename en leuke sfeer meewerken aan de sportieve en extra sportieve opvoeding van onze jongeren. Iets voor jou?
Neem contact door bij voorkeur via dit document.
Uiteraard kan u ook altijd contact opnemen via de coördinator van uw team of door een mailtje te sturen naar:
secretariaat@leeuw-brucom.be. of leeuwbrucom@gmail.com

!! Tot binnenkort !!